Nieuw
Welkom in de woon & cadeau webwinkel van by helene
Accessoires geven een interieur sfeer en een persoonlijke uitstraling.
Bij by helene vind u klein meubelen en woonaccessoires in stoere, landelijke, industriele en Scandinavische stijl.
Ik blijf op zoek naar nog veel meer mooie accessoires, en wat ik heel belangrijk vind is deze te vinden in verschillende prijsklassen, zeer authentiek en oud maar ook gewoon mooi oud, stoer of robuust gemaakt.
Sinds 3 november 2018 heb ik mijn winkel geopend in de Voorstraat nr. 61 in Katwijk aan Zee.
Groetjes,
Helene
Openingstijden dinsdag t/m vrijdag van 10:00 t/m 17.30
zaterdag 10:00 t/m 17:00
- Ledkaars ( 2 per pakje) zwart
Ledkaars zwart 15 cm.
Verpakt per 2 met timer 6 uur aan 18 uur uit€ 15,95 - Ledkaars ( 2 per pakje) kiezel
Ledkaars kiezel 15 cm.
Verpakt per 2 met timer 6 uur aan 18 uur uit€ 15,95 - Plantentafeltje 25x13x13 cm€ 19,95
- Plantentafeltje 20x20x15 cm€ 17,95
- Plantentafeltje 33x16x16 cm€ 21,95
- Schaaltje bloemen metaal zwart
Afmeting10x7,5x1cm
Afmeting beschrijvingBxDxH
MateriaalMetaal
KleurZwart€ 3,50 -22%
White musk / vanilla geurblokjesWHITE MUSK / VANILLA GEURBLOKJES
De blokjes worden handgemaakt op ambachtelijke wijze volgens een eeuwenoud en traditioneel recept. Van hoge kwaliteit met een onweerstaanbare geur die langdurig mee gaat. Een waar genot voor de…€ 4,50 € 3,50-22%
Black musk geurblokjesBLACK MUSK GEURBLOKJES
De blokjes worden handgemaakt op ambachtelijke wijze volgens een eeuwenoud en traditioneel recept. Van hoge kwaliteit met een onweerstaanbare geur die langdurig mee gaat. Een waar genot voor de…€ 4,50 € 3,50-22%
Cherry geurblokjesCHERRY GEURBLOKJES
De blokjes worden handgemaakt op ambachtelijke wijze volgens een eeuwenoud en traditioneel recept. Van hoge kwaliteit met een onweerstaanbare geur die langdurig mee gaat. Een waar genot voor de zintuigen.
Van…€ 4,50 € 3,50